אנטי אייג'ינג

טיפול בגלי רדיו למיצוק עור הפנים והעלמת קמטים בשיטה לא כירורגית

שיטת טיפול בטוחה ולא פולשנית המבוססת על אנרגיית אור וגלי רדיו ההופכת לחום החודר לרקמת החיבורומגרה את הפיברובלסטים המצויים שם לייצר סיבים אלסטיים חדשים(קולגן)האחראים על מיצוק ושיפור טקסטורת העור.חימום הרקמה לעומק גורם להתכווצות של סיבי הקולגן ובשל כך מקבלים הידוק ומתיחה של עור הפנים.הטיפול הינו סדרתי על מנת להגיע לתוצאה אפקטיבית.טיפול זה נועד להעלמת קמטים באזור הפנים החל מצידי האף,מעל השפתיים,עור רפוי בלחיים ואפילו בצוואר.הטיפול נותן תחלופה לכל מי שמעוניינת לטפל בנושא הקמטים אך לא מעוניינת בהזרקות או תהליך פולשני אחר.

מידע מורחב ניתן למצוא בקטגוריית "מאמרים" (בסרגל מצד ימין)

                           אחרי                                      לפני        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טיפול פילינג יהלום

פילינג יהלום הוא ליטוש והחלקת העור בצורה מכנית באמצעות שבבי יהלום טבעי הגורמת להסרת תאים המתים בשכבת הקרנית.

 ...ץ.ץץ  ...טיפול נפוץ לחידוש ורענון העור,להחלקת מרקם העור ולמראה אחיד ויותר ולשיפור ספיגת תכשירי הלחות המוחדרים לאחריו.הטיפול מתאים לכל מי שרוצה לחדש את העור,לטשטש כתמי שמש ולקבל מראה של עור מחודש,בריא וקורן.


 טיפול גליקולי לחידוש ורענון העור(פילינג ללא קילוף)
טיפול המשלב ריכוז גבוה של חומצה גליקולית ,זוהי חומצה אלפא הידרוקסית המיוצרת מקנה סוכר,מעודדת התחדשות עור ומסירה תאים מתים על ידי כך  שהיא מגבירה את תהליך חילוף החומרים בעור ומעניקה לו לחות.
סדרה מומלצת הינה של 6 טיפולים.כמו כן שימוש בתכשירים ע"ב חומצות ואנטי אוקסידנטים לטיפול ביתי הכרחיים לתחזוקה ושימור של הטיפול.

טיפול מזותרפיה
טיפולי מזותרפיה נועדו למיצוק העור ומתיחה ללא ניתוח, לטשטוש צלקות וסימני מתיחה, להחדרת ויטמינים, חומרי הבהרה, לחות והזנה לתוך עומק העור באמצעות מזו רולר/ דרמה רולר
להמשך קריאה לחצו כאן

טיפול החדרת לחות בטכנולוגיית  אולטראסאונד
טיפול בטכנולוגיה מתקדמת הנועד להחדיר לעור חומרים קוסמטיים על מנת להחזיר לו את גמישותו ולצמצם מראה קמטוטים .טיפול סדרתי יתרום לשיפור רפיון העור וקמטוטים,התחדשות תאים ומראה  קורן.
להמשך קריאה לחצו כאן

טיפול פילינג
עור הפנים זקוק אצל רבים לחידוש ורענון.
פירושו של המונח פילינג הוא קילוף ומשמותו קילוף עור הפנים על מנת לסלק את השכבות החיצוניות שלו ולגלות את השכבות התחתונות
להמשך קריאה לחצו כאן.

 

 


שם
דוא"ל
טלפון
   

- קידום אתרים, בניית אתרים