אפיל פרי
דפים נוספים : שעווה | קרן אור


EpilFree. השיטה שעובדת בשבילך

שיטת ,Epilfree היא פיתוח ישראלי מקורי וחדשני של ד"ר יואל קוניס - מדען בעל ניסיון רב בפיתוח פתרונות קוסמטיים לחברות מובילות בארץ ובעולם. השיטה משלבת הסרת שיער מסורתית ויעילה, עם סדרת תכשירים ייעודיים לאזורי הגוף השונים: פנים, גוף ואזורים אינטימיים. הטיפול להפחתת שיער בשיטת EpilFree מתבצע ע"י הקוסמטיקאית .הטיפול הנכון הכולל את כל מרכיבי השיטה, מביא להרגעת העור, לעיכוב בצמיחת השיער ולהפחתתו לאורך זמן בהיקף של עד 80%.

EpilFree. כל היתרונות, בלי המגבלות
בניגוד לשיטות הסרת השיער הנפוצות בלייזר או באינפרא אדום IPL שאינן נותנות מענה לבעלי שיער בהיר ולמטופלים צעירים, שיטת Epilfree יעילה בהסרת שיער לכל גוון עור (כהה, בהיר ושזוף) ולכל גוון שיער (פלומתי, בלונדיני, אדמוני, חום, לבן ושחור). השיטה בטוחה לשימוש גם בקרב צעירים ומתבגרים והיא מאפשרת חשיפה לשמש תוך 24 שעות מתום הטיפול!

EpilFree. להיות חלקה בשלושה שלבים
הטיפול בשיטת EpilFree להפחתת שיער נחלק ל-3 שלבים: הסרת השיער באמצעות שעווה, שימוש בתכשיר המרחיב את פתחי תעלת השיער ומרגיע את העור והחדרת חומר פעיל באמצעות עיסוי. חומר זה מונע את התחדשות צמיחת השיער לאורך זמן. עם סיום השלב הראשון, הטיפול נמשך כ-10 דקות לכל היותר וללא כל כאב.

יתרונות:
אין כאב- מריחה פשוטה של התכשיר לאחר הסרת שיער בשעווה
מתאים לכל צבעי השיער- לבן,ג'ינג'י,בלונדיני,פלומתי וכמובן שחור
מתאים לכולם: לכל הגילים וגם לנערות(גם לפני קבלת המחזור החודשי)
מתאים לכל האזורים- גוף,פנים ואזורים אינטימיים
ניתן להשתזף ולצאת לשמש- אין חשש לפיגמנטציה

לייעוץ והתאמת תכנית טיפול אישית  התקשרי 054-2477022
 


שם
דוא"ל
טלפון
   

- קידום אתרים, בניית אתרים