אתי הלל – מתחדשת בשבילך!

נעים להכיר. אתי הללקוסמטיקאית פרא-רפואית (M.E.C), בוגרת ביה"ס הגבוה לקוסמטיקה איב סנטר והמרכז לקוסמטיקה רפואית בהנהלת ד"ר ד"ב קליין ובעלת מכון לקוסמטיקה מקצועית מתקדמת.
בנוסף,הנני בוגרת תואר ראשון בניהול של האוניברסיטה הפתוחה המעניק לי הבנה עיסקית רחבה ומיומנויות מקצועיות לניהול העסק.
כאדם שטמונה בו התשוקה ללמוד, להתעדכן ולהתחדש אני מקפידה להרחיב את הידע המקצועי שלי בתחום הקוסמטיקה באופן שוטף ולהיות שותפה פעילה בכנסים והשתלמויות בתחום עד עצם היום הזה.

על מכון הקוסמטיקה:
המכון לקוסמטיקה רפואית הוקם במודיעין לפני כעשור. אנו במכון מספקים פתרונות לכל סוגיות העור השונות: אקנה, הבהרה, פילינג, אנטי אייג'ינג  וכן מעניקים טיפולי אסתטיקה ויופי ללקוחותינו.המכון משרת קהל יעד רחב ומגוון: החל מבני נוער וכלה במבוגרים: נשים וגברים. 

הידע המקצועי והמשאבים הרבים שהשקעתי בעולם היופי והקוסמטיקה, מאפשרים לי לתת מענה טיפולי נרחב ואפקטיבי, בכל סוגיה או בעיה הקשורה לעור ולאסתטיקה. אני מקפידה על תהליך אבחון יסודי ומעמיק של בעיות העור והתאמת תכנית טיפולים אישית להשגת תוצאות.

השירותים הניתנים במכון מבוססים על שני מישורים חשובים, שעליהם אני לא מתפשרת:
חדשנות טכנולוגית
-  אני דואגת להכניס למכון את מיטב הטיפולים החדשניים בתחום, להשתמש  במכשור המתקדם ביותר ובמגוון רחב של תכשירים קוסמטיים, שביכולתם לספק מענה לכל אחת ואחד.
אווירה ויחס אישי מבחינתי יחס אישי , שמירה על דיסקרטיות ומעקב שוטף אחר מצבם של הלקוחות הוא אלף-בית של העסק שלי, וכשהוא מלווה באווירה ביתית ונעימה ובתחושה של חוויה טיפולית, מבחינתי זה השילוב המנצח.

אין זה פלא, שלקוחותיי סבורים שההשקעה שלי משתקפת ביופי שלהם!

 


שם
דוא"ל
טלפון
   

- קידום אתרים, בניית אתרים