עונת הקילופים

החורף הינו התקופה הטובה ביותר לביצוע טיפולי פילינג עקב תנאי מזג האוויר הנוחים .
כולנו רוצות להראות טוב, להראות צעירות יותר ולכן אנו משקיעות בטיפוח ,תזונה ,כושר...אך כל זה לא עוזר כאשר הכתמים מתחילים לבצבץ וגוון העור משתנה,קמטוטים פתאום נראים לעין..
אל דאגה...
הפופולאריות הגוברת של הפילינגים  הולכת וגוברת בשנים האחרונות ולשמחתנו לקוסמטיקה המודרנית יש תשובה למגוון בעיות עור.
היום יש אינספור סוגים של פילינג החל ממה שאנו מכנים "גרגירים"(סקראב בשפה המקצועית) וכלה בפילינגים מתקדמים אותם מבצעים במכון או אצל רופאי עור ומנתחים פלסטיים(פירוט בהמשך)

חשוב להפריד בין שני סוגים עיקריים של פילינגים:
רפואי(כימי)
-אותו מבצע רופא בדרגות בינוני-חזק או קוסמטיקאית בדרגת קל-בינוני.
קוסמטי-פילינג הבטוח לשימוש הן בבית והן במכון.

סוגי פילינג :
קיימים סוגי פילינג שונים המתאימים למצבי וסוג עור שונים.
פילינגים קוסמטיים בסיסיים- בסיסיים אותם כולנו מכירות הם הפילינגים המכאניים המבוססים על גרגירים  אותם  מעסים קלות בתנועות סיבוביות על הפנים ושוטפים ולפעמים גם מגיעים בצורה של משחות המתייבשות על העור ומוסרות ע"י שפשוף קל. פילינג זה מסיר תאי עור מתים משכבת העור העליונה בלבד.
פילינג בהמסה(כימי)-זהו פילינג פופולארי במכונים אך כיום גם לשימוש ביתי.זהו פילינג החודר לשכבות העור העמוקות יותר,ממיס את הדבק הבין-תאי המחזיק את התא המת על גבי העור ובאמצעות ההמסה התאים המתים נעלמים.
פילינג כימי מחולק לשלוש דרגות חוזק:קל בינוני ועמוק(השוני הוא בריכוז החומרים הפעילים)התאמת הפילינג נעשית על פי מצב העור,גוון,גיל ומטרה .
פילינגים מסוג זה מבוססים על חומצות אלפא הידרוקסיות כגון: כגון חומצה גליקולית(קנה סוכר), לקטית(חלב), ציטרית(הדרים)ועוד .. ואף חומצה ביתא הידרוקסית שהיא החומצה הסליצילית. בנוסף קיימים פילינגים אנזימתיים המבוססים על רכיבים מעולם הצומח ומפרקים חלבונים.
דרגות חוזק ומטרות של הפילינג:
פילינג עמוק-מתבצע ע"י רופא בלבד.
פילינג בינוני- יעיל לטיפול בכתמי פיגמנטציה והריון,נזקי שמש,קמטוטים ולשיפור מרקם העור. עור הפנים מעט אדום ומתוח וכל התהליך ההחלמה אורך 5-6 ימים עד לסיום הקילוף.
פילינג עדין- מותאם לכל גוון עור וגיל.יוצרים קילוף עדין מאוד (אפשר גם בלי)  המאפשר לחזור מיידית לשגרה.התוצאה היא עור קורן וזוהר.

טיפול פילינג מחייב ייעוץ אישי והתאמה על פי מצב העור,מצבך הבריאותי ושגרת יומך!!!!

 


שם
דוא"ל
טלפון
   

- קידום אתרים, בניית אתרים