שעווה

טיפולים נוספים : EpillFree | קרן אור

שעווה

הסרת שיער בשעווה חמה וקרה מכל חלקי הגוף.
הטיפול נעשה בשעוות שרף איכותיות שמקורן בעץ האורן ומתנקות בסיום הטיפול בשמן נעים למגע המותיר את העור לא דביק ובשעוות מתקלפות המתאימות לאזורים עדינים יותר כמו פנים,שחי,מפשעות.

עיצוב גבות - את בידיים טובות !
בשנים האחרונות סידור הגבות קיבל משמעות חדשה: מעבר מניקוי בסיסי לעיצוב.
ההבנה כי הגבות הן חלק מרכזי וחשוב בחלל הפנים המהוות מסגרת לעיניים,יוצרות את ההבעה ומעצבות את הפנים יצרה דרישה לעצב את הגבה בהתאמה למבנה הפנים ו/או צו האופנה.
ניקוי הגבה מתבצע בשעווה עדינה לעור הפנים,גזירה במספריים במידת הצורך ועיצוב סופי בפינצטה.

                      עיצוב ושיקום גבות דורשים מיומנות,ידע וניסיון
                              לתאום תור התקשרי 054-2477022


טיפים

*אירוע חשוב -רצוי להגיע לעיצוב  הגבות יום-יומיים קודם למניעת אדמומיות מיותרת.

*גזירת גבות-כאשר אתן גוזרות לעצמכן בבית,יש לעשות זאת ע"י סירוק שיער הגבה כלפי מעלה בעזרת מסרק גבות ולגזור מכיוון חוץ כלפי פנים.

*גבות דלילות -הפתרון הקל  והטבעי הוא עפרון פיגמנט אשר מתאים את עצמו לצבע העור(ניתן לרכוש במקום) או צללית למריחה על הגבות (לטווח הארוך הפתרון הוא איפור קבוע)

המלצות להתאמת הגבות למבנה הפנים:

נשים בעלות מבנה  פנים עגול או רחב רצוי שנעצב לכן את הגבות כאשר נקודת השיא של הגבה תהיה גבוהה משאר הגבה(קשת),הכוונה לגבות מעוגלות או זוויתיות
 
נשים בעלות מבנה  פנים מאורך או  צר רצוי שגבותיה יעוצבו  בצורה כזו שהגבה תהיה כמעט ישרה מתחילתה דרך נקודת השיא ועד לסופה או עם נקודת שיא(גובה)נמוכה. 
 
לנשים בעלות מבנה פנים זוויתי, בעלות סנטר מחודד או קווי לסת חזקים רצוי שנעצב את הגבה בצורה מעוגלת על מנת להקנות לפנים מראה רך.  


שם
דוא"ל
טלפון
   

- קידום אתרים, בניית אתרים